ms.detector.media
04.08.2022 17:21
В Україні стартувала кампанія «Ми однієї сміливості»
В Україні стартувала кампанія «Ми однієї сміливості»
Проєкт нагадуватиме українцям, що сила — в єдності.

Міністерство цифрової трансформації України та креативна агенція Banda за ініціативою Офісу Президента та уряду України розпочали нову внутрішню кампанію, присвячену єдності українського народу. Про це повідомляє Banda.

«Зараз Росія робить все, щоб розколоти нас зсередини, змусити сумніватися один в одному. Тому єдність має бути одним із головних національних завдань на порядку денному. Головна місія нового проєкту — підтримати дух українців, показати шлях до перемоги через згуртованість та стійкість», — повідомила команда проєкту.

В рамках кампанії по всій Україні з’являться білборди «Ми однієї сміливості». Також на сайті brave.ua зібрано різноманітні інструменти для охочих приєднатися до проєкту. «Завантажуйте плакати, друкуйте та виходьте на мітинги в підтримку України у будь-якій точці світу. Робіть донати на допомогу країні через перевірені фонди, що зібрані на сайті. Долучайтесь до ініціативи "Ми однієї сміливості" в соціальних мережах за допомогою репосту в сторіс», — закликали автори.

За проєктом можна стежити в Instagram, Facebook, Twitter і TikTok.

Раніше «MediaSapiens» повідомляв, що стартувала міжнародна іміджева рекламна кампанія за підтримки уряду та Офісу президента про сміливість українців

Фото: bandainsider.notion.site

ms.detector.media