ms.detector.media
Вадим Міський
ГО «Детектор медіа»
15.07.2022 14:00
За кулисами фабрики фейков. Евгений Федченко в гостях у «Анатомии фейка»
За кулисами фабрики фейков. Евгений Федченко в гостях у «Анатомии фейка»

Какой бы пугающей ни была ложь, а правда может оказаться куда страшнее. Докопаться до истины сквозь любые слои манипуляций и прочих техник создания виртуальной реальности — в этом миссия «Анатомии фейка».

В гостях у Вадима Миского — руководитель проекта «СтопФейк» Евгений Федченко. Разговор с ним пойдет о методах информационной войны, тематике самых явных манипуляций, реакции западных СМИ на «вбросы» российской пропаганды, удержание интереса западного зрителя к происходящему в Украине, и, конечно же, про самое яркие примеры пропагандистского искусства.

Нагадаємо, що проект Вадима Міського «Анатомия фейка» стартував у ефірі європейського російськомовного супутникового телеканалу «Новый мир» 18 квітня 2022 року. Передача, що виходить з понеділка по четвер о 19:30, виробляється у співпраці з ГО «Детектор медіа» та професіоналами, відповідальними за наш інформаційний фронт. Автор проекту зазначив, що якщо за уми росіян у Росії боротися практично беззмістовно, то за уми російськомовних європейців — це критично необхідно, ажде лише в одній Німеччині — до трьох мільйонів російськомовних жителів, і російська дезінформація не шкодує ресурсів для роботи з ними, що, відповідно, позначається на політиці.

Попередні випуски «Анатомії фейка» з Вадимом Міським дивіться за посиланням.

ms.detector.media