ms.detector.media
20.06.2022 20:05
В «Книзі катів українського народу» вже понад 600 російських військових
В «Книзі катів українського народу» вже понад 600 російських військових
Проєкт Офісу Президента України збирає докази воєнних злочинів в Україні, а також з'ясовує особисті дані тих, хто їх скоїв.

Як повідомляється на сайті проєкту, зараз «Книга катів українського народу» містить перелік з 607 російських військових, що скоїли злочини в Україні, починаючи з 24 лютого 2022 року. Їх можна знайти за місцем народження, військовою частиною, віком, а також за територією, де вони здійснювали воєнні злочини. Кожен профіль злочинця має світлину. Також на сайті можна знайти фотодокази злочинів, що відбувалися по всій Україні.

База злочинців вочевидь буде доповнюватися. «Згідно з даними Генерального прокурора України, наразі триває слідство по понад 1 700 справах про воєнні злочини Росії. Зафіксовані численні випадки руйнувань житлової інфраструктури, вбивств мирних жителів та мародерства з боку російських військових на захопленій українській території», — йдеться на сайті.

Проєкт закликає кожного  громадянина України, який став жертвою російських військових і впізнав злочинця та кривдника, надати додаткові відомості, які використовуватимуться для фіксації факту скоєння злочину, формування звинувачення та ухвалення вироку.

Також проєкт надає можливість повідомити про нові факти скоєння злочинів.

Раніше «Детектор Медіа» повідомляв, що Вікіпедія судиться з Роскомнаглядом через статті про російські злочини в Україні.

Фото: russian-torturers.com

ms.detector.media