ms.detector.media
Іра Рябоштан
17.11.2021 12:52
Гордон, Дудь та Притула очолили топ-10 найпопулярніших блогерів в Україні в 2021 році
Гордон, Дудь та Притула очолили топ-10 найпопулярніших блогерів в Україні в 2021 році
Дослідники також визначили найпопулярніших лідерів думок у регіонах України. До цього рейтингу увійшли переважно мери та місцеві політики.

У межах дослідження USAID-Internews «Ставлення населення до ЗМІ та споживання різних типів медіа»* склали топ-10 найпопулярніших блогерів в Україні, яких читали або дивилися в соцмережах в 2021 році. Цей рейтинг очолюють засновник видання «Гордон» Дмитро Гордон, російський інтерв’юер Юрій Дудь та шоумен, політик Сергій Притула.

У цей перелік увійшли переважно журналісти (Яніна Соколова, Майкл Щур, Віталій Портников, Юрій Бутусов, Денис Казанський, Павло Казарін тощо), менше — політиків (Олександр Дубінський, Олексій Гончаренко) та активістів (Сергій Стерненко).

Окрім цього, дослідники визначили найпопулярніших лідерів думок у регіонах України. Попри те, що рейтинг називається «Топ-3 регіональних активістів чи блогерів, чий контент читають та дивляться в соцмережах», переважно до нього увійшли мери та місцеві політики:

Завантажити всі результати дослідження можна тут.

*Дослідження «Ставлення населення до ЗМІ та споживання різних типів медіа у 2020 році» було виконано соціологічною компанією InMind на замовлення міжнародної неприбуткової організації Internews, що реалізує «Медійну програму в Україні» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Основна мета дослідження — вивчити звички українців, що стосуються споживання медіа, а також їхню довіру до медіа, оцінити рівень медіаграмотності та обізнаність населення щодо впровадження реформ в Україні. У липні-серпні 2020 року представники InMind опитали 4000 респондентів у містах із населенням понад 50 тис. осіб у 12 областях України (Київська, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська і Херсонська). Похибка вибірки не перевищує 2,5%.

Фото: стопкадр, USAID-Internews

ms.detector.media