ms.detector.media
MediaSapiens
22.07.2021 10:54
Режисера церемонії відкриття Олімпіади в Токіо звільнили через старий жарт про Голокост
Режисера церемонії відкриття Олімпіади в Токіо звільнили через старий жарт про Голокост
Це вже четверте гучне звільнення з оргкомітету.

Президент оргкомітету Олімпійських ігор в Токіо Сейко Хашимото за день до церемонії відкриття заявила про звільнення режисера Кентаро Кобаяші. Його звинуватили у використанні жарту про Голокост у своєму комедійному виступі 1998 року, пише Indian Express.

«Ми дізналися, що пан Кобаяші в своєму виступі використовував фразу, яка висміює історичну трагедію. Ми приносимо свої вибачення за такий розвиток подій за день до церемонії відкриття, а також за проблеми і занепокоєння для багатьох зацікавлених сторін, а також людей в Токіо і решті частини країни», – сказала президент оргкомітету.

Церемонія відкриття запланована на вечір п'ятниці, 23 лютого. Через пандемію вона пройде без глядачів, але деякі офіційні особи, гості та ЗМІ будуть присутні.

Раніше на цьому тижні звільнився композитор Кейго Оямада, чия музика мала бути використана на церемонії відкриття Олімпіади. Йому пригадали інтерв'ю 90-х років, коли він зізнався, що в школі знущався над дітьми з інвалідністю.

До цього покинув пост глави оргкомітету Йоширо Морі. Він назвав жінок у складі комітету занадто балакучими і поскаржився, що через них засідання затягуються. Ці слова викликали хвилю критики, і йому довелося піти у відставку.

Також головний креативний директор церемоній відкриття і закриття Олімпійських і Паралімпійських ігор в Токіо Хіроші Сасакі звільнився після того, як його розкритикували за ідею одягнути plus size актрису в костюм свині для церемонії відкриття Ігор.

Фото: thecoronettheatre.com

ms.detector.media