ms.detector.media
MediaSapiens
14.06.2021 11:52
«F*ck you»: Засновник Pink Floyd розповів, що не дозволив використати свою пісню для просування Facebook
«F*ck you»: Засновник Pink Floyd розповів, що не дозволив використати свою пісню для просування Facebook
За використання легендарної «Another Brick in the Wall» йому начебто пропонували «гігантську суму грошей».

Засновник британського рок-гурту Pink Floyd Роджер Вотерс розповів, що засновник Facebook Марк Цукерберг хотів придбати в нього права на знамениту пісню «Another Brick in the Wall», щоб використовувати її для просування своїх соцмереж, але музикант йому відмовив у грубій формі. Про це повідомив у Twitter журналіст Пітер Кронау.

Він зазначив, що Вотерс розповів про це під час форуму «Free Assange», присвяченому засновнику Wikileaks Джуліану Асанжу. Засновник Pink Floyd регулярно публічно висловлюється на захист Асанжа.

Відео з розповіддю музиканта про пропозицію Цукерберга опублікувало видання La Jornada. Вотерс зазначив, що його реакція була накшталт: «F*ck you».

“¡Vete a la chingada!”: @rogerwaters a Mark Zuckerberg. El músico contó que le ofrecieron “una gran cantidad de dinero” por permitir el uso de Another brick in the wall II para promover Instagram. Lo narró en un acto por la libertad de Julian Assange (@Wikileaks)#VideosLaJornada pic.twitter.com/gEVqaor8Eo

— La Jornada (@lajornadaonline) June 12, 2021

Музикант додав, що «ні за що в світі» не погодиться на це і не хоче бути частиною промокампанії соцмереж, які і без того є дуже впливовими. До того ж, на його думку, в Facebook забагато цензури, а сам Цукерберг нібито намагається не допустити, щоб історія Джуліана Асанжа стала широко відомою громадськості.

Нагадаємо, Джуліан Асанж — австралійський журналіст, який у 2006 році заснував сайт Wikileaks. Там він публікував, зокрема, секретні матеріали щодо участі США у війні в Афганістані та Іраку та інші документи Пентагону. У 2012-2019 роках він мешкав у посольстві Еквадора в Лондоні і просив політичного притулку. У 2019-му Еквадор дозволив заарештувати журналіста. У січні 2021 року британський суд заявив, що Асанжа не можна екстрадувати до США через його психічний стан — депресію та схильність до суіциду.

Зазначимо також, що «Another Brick in the Wall» (1979) — це загальна назва трьох музичних композицій авторства Роджера Вотерса, названих Part 1, Part 2 та Part 3, з рок-опери The Wall. Найвідомішою є друга частина, яку й хотіли придбати у Facebook. Це пісня-протест проти жорсткої шкільної освіти. 

Фото: amazon.it

ms.detector.media