ms.detector.media
MediaSapiens
21.05.2021 12:34
Громадянина Росії засудили в США до п'яти років в'язниці за кібершахрайство
Громадянина Росії засудили в США до п'яти років в'язниці за кібершахрайство
Він викрадав персональні дані, щоб за підробленими документами отримати відшкодування податків на понад $1,5 млн.

Громадянина Росії засудили в США до 5 років в'язниці за кібершахрайство. Про це йдеться в повідомленні Міністерства юстиції США.

За даними слідства, у період з червня 2014 року по листопад 2016-го Антон Богданов, який використовував інтернет-прізвисько «Кусок», та його спільники привласнили особисту інформацію, наприклад, номери соціального страхування та дати народження своїх жертв, отримавши несанкціонований доступ до комп’ютерних систем приватних фірм, які займаються податками громадян у США.

Цю інформацію він та інші хакери потім використовували для подання недостовірних податкових декларацій з метою отримання відшкодування податків на понад $1,5 млн.

Федеральний суд у Брукліні визнав 35-річного Антона Богданова винним у зламі комп'ютерів та викраденні конфіденціальних даних. Окрім ув'язнення, засуджений має сплатити понад $476 тис. штрафу.

Богданов був заарештований у Бангкоку (Таїланд) у листопаді 2018 року, екстрадований США у березні 2019 року та визнав свою провину у січні 2020 року.

Нагадаємо, двоє російських хакерів визнали себе винними в кібератаках на фінансові організації та фізосіб США. Їхні дії, зазначають у Мін'юсті, призвели до збитків у мільйони доларів. Кожному з хакерів загрожує до 20 років увʼязнення.

Фото: istockphoto.com

ms.detector.media