ms.detector.media
MediaSapiens
22.04.2021 17:31
Заборона збору даних користувачів від Apple може допомогти компанії розвинути власний рекламний бізнес
Заборона збору даних користувачів від Apple може допомогти компанії розвинути власний рекламний бізнес
Наразі Apple продає пошукову рекламу для свого App Store, що дозволяє розробникам платити за кращий результат у видачі.

Через оновлення iOS 14.5 мобільні застосунки та рекламодавці не зможуть збирати дані про користувачів iPhone без їх явної згоди, як було можливо дотепер. Таким чином, якщо більшість користувачів відмовляться передавати дані при завантаженні додатків, компанії-рекламодавці можуть понести збитки. Про це пише УНІАН з посиланням на Financial Times.

«Зараз Apple продає пошукову рекламу для свого App Store, що дозволяє розробникам платити за кращий результат у видачі. Тепер компанія планує додати другий рекламний блок в розділі "рекомендовані" додатки на своїй сторінці», — йдеться у повідомленні Financial Times.

Повідомляється, що новий розділ планують запустити до кінця квітня, що дозволить рекламодавцям просувати свої програми всією мережею, а не у відповідь на конкретні запити.

Нагадаємо, із липня 2020 року між корпораціями Apple і Facebook триває напружений конфлікт. Apple змінює налаштування, забороняючи власникам додатків використовувати персональні дані. Тепер, завантажуючи додаток, користувач має відповісти, чи погоджується він, що ця програма «стежитиме» за ним. У Facebook із такою політикою не погоджуються і вважають, що це завдасть малим компаніям фінансових збитків. Адже через відмову користувачів надавати персональні дані рекламу буде проблематично таргетувати, тож і витрачати на неї доведеться більше (або ж вона просто стане менш ефективною).

Фото: gecid.com

ms.detector.media