ms.detector.media
MediaSapiens
29.03.2021 17:45
Ціна туристичного сезону. Із червня у ЄС введуть COVID-паспорти
Ціна туристичного сезону. Із червня у ЄС введуть COVID-паспорти
Так званий паспорт можна буде завантажити на телефон або ж роздрукувати.

Із 15 червня в Європейському союзі набудуть чинності так звані COVID-паспорти або ж європейські сертифікати здоров’я. Введення таких паспортів вже схвалили 27 країн-членів ЄС. До паспорту вноситимуть дані про власника, його вакцинацію від коронавірусу тощо. Про це пише Liga з посиланням на заяву єврокомісара Тьєррі Бретона.

Повідомляється, що сертифіат здоров’я міститиме такі дані:

- дату народження власника;
- номер його паспорта;
- тип вакцини, якою щеплювалася людину;
- чи є у людини антитіла;
- якщо людина не вакцинована і не хворіла, у сертифікат вноситимуть результати ПЛР-тестів.

«Це ціна туристичного сезону», — заявив Тьєррі Бретон про введення такого паспорту. За даними єврокомісара, використовувати COVID-паспорт люди будуть лише за власним бажанням, а для тих, хто відмовляється від щеплення, на території Євросоюзу влаштують масове тестування експрес-тестами на коронавірус. Повідомляється, що у разі відсутності щеплення, експрес-тест буде потрібен для того, аби потрапити на будь-який захід чи сісти на літак.

Уточнюється, що в документі Єврокомісії про сертифікат вакцини йдеться, що люди, які не мають сертифіката, з більшою ймовірністю будуть піддані карантину з боку держав-членів.

Раніше MediaSapiens повідомляв, що Єврокомісія представила законопроект, яким пропонується з 1 червня запровадити так звані цифрові зелені сертифікати. 

Фото: скріншот з відео LCI

ms.detector.media