ms.detector.media
MediaSapiens
23.03.2021 14:07
Time виставив на аукціон три обкладинки із найважливішими запитаннями за всю історію журналу
Time виставив на аукціон три обкладинки із найважливішими  запитаннями за всю історію журналу
Ці питання – чи мертвий бог, істина та державна валюта

Журнал Time, який існує вже 98 років, вистави на аукціон три власні обкладинки у вигляді невзаємозамінного токена (NFT). Про це повідомляється на сайті журналу.

Всі вони витримані в єдиному стилі, але зроблені в різні періоди існування журналу. Перша – із запитанням Is God Dead? («Бог мертвий?») – була створена у 1966 році, коли в США 97% людей вважали себе віруючими.  

Ця обкладинка була першою в історії видання, яка включала лише типографіку без зображення, і була розроблена редактором з релігійної тематики TIME Джоном Ельсоном. Через цю обкладинку редакція отримала 3421 лист від читачів, переважно негативних.

Інша обкладинка з’явилася 3 квітня 2017 року, у відповідь на численні заяви експрезидента Дональда Трампа про «альтернативні факти», та була присвячена першому року президентства Трампа. Вона запитує у читачів: «Істина мертва?»

Остання обкладинка створена в цьому році і використовує незрозуміле для багатьох слово Fiat. Фіатна валюта – це валюта, яка не має відповідного еквіваленту, наприклад, золотого, та не підкріплена розміром резервів, а її цінність базується на довірі до держави, яка її випускає. Більшість нинішніх валют – фіатні: падіння довіри до держави веде до знецінення такої валюти. Але популярна нині кріптовалюта – не фіатна, і саме цій темі присвячено число журналу з обкладинкою із надписом «Фіат мертвий?» (Fiat Dead?»).

Обкладинки можна придбати як окремо кожну, так і всі три разом. Аукціон триватиме до 20:00 24 березня. На момент публікації  сукупно за них пропонують більше 82 тисячі доларів.

Нагадаємо, раніше керівник Twitter Джек Дорсі продав свій перший твіт за 2,9 мільйона доларів.

Фото: Time

ms.detector.media