ms.detector.media
MediaSapiens
20.03.2021 12:43
У США росіянина засудили до 10 років тюрми за кіберзлочини на 568 млн доларів
У США росіянина засудили до 10 років тюрми за кіберзлочини на 568 млн доларів
Медведєв був адміністратором форуму Infraud – «чорного ринку», де торгували краденими даними про кредитні картки і банківські рахунки.

Росіянина Сергія Медведєва в американському штаті Невада  засудили до 10 років тюрми за кіберзлочини. Про це пише Радіо Свобода з посиланням на Міністерство юстиції США.

33-річний Медведєв, відомий також як Stells, segmed та serjbear, разом із українцем Святославом Бондаренком в 2010 році створив злочинне угрупування Infraud. Це був «чорний ринок», де торгували краденими даними про кредитні картки і банківські рахунки, іншою нелегально отриманою інформацією, а також шкідливим програмним забезпеченням.

Медведєв був адміністратором форуму Infraud. У роботі «чорного ринку» брали участь до 10 тисяч осіб. Він існував до 2018 року, після чого його заблокували правоохоронці.

Розмір збитків від діяльності Infraud оцінюється в 568 млн доларів.

Сергія Медведєва затримали у 2018 році в Таїланді і екстрадували до США. Він визнав провину.

Разом із ним був засуджений громадянин Північної Македонії Марко Леопард, він отримав 5 років позбавлення волі. Всього за участь в роботі Infraud правоохоронні органи США переслідують 36 осіб з різних країн.

Раніше Чехія екстрадувала до США двох українців, підозрюваних у кіберзлочинах.

Фото: radiosvoboda.org

ms.detector.media