ms.detector.media
MediaSapiens
05.03.2021 15:18
Звільнення через булінг. Працівницю ЦВК зацькували за написання посту про вібратор
Звільнення через булінг. Працівницю ЦВК зацькували за написання посту про вібратор
Людей у соцмережах обурило, що працівниця ЦВК дозволяє собі робити подібні дописи.

Із Центральної виборчої комісії звільнилася Анжела Єременко, екс-помічниця голови ЦВК. Її звільнення пов’язне із цькуванням у соцмережах, яке виникло після того, як жінка написала пост про вібратор у своєму особистому блозі у фейсбуку — Bad Mama.

«Мені 30 років, у мене є дитина, я 6 років веду цей блог, в моїй книзі приблизно 25 сторінок присвячені темі сексу і питанню, чому наше суспільство жінку, яка відкрито говорить про свої бажання, називає повією. Я написала замальовку про несправний вібратор, і тепер у мене є сотня коментарів про те, яке я дніще, тому що я це написала, працюючи в ЦВК», — каже Анджела Єременко. 

За якийсь час після виходу публікації про подарований вібратор та численних негативних реакцій, Анжела Єременко звільнилася з посади у Центральній виборчій комісії.

«Я звільнилася з ЦВК. По-перше, тому що бути відкритою і жартувати над тим, що я хочу — для мене важливіше будь-якої посади, тому ще в понеділок я написала заяву. По-друге, тому що та команда комунікації, яку вдалося побудувати, повинна продовжити свою справу, не наражаючись на ризики нових вкидань і атак, а через мене це робити дуже легко. Я не можу говорити про секс, не можу піднімати гострі теми, тому що портрет держслужбовця повинен бути зовсім іншим. Швидше за все, держслужбовець (до речі, я не була ним ніколи) – це людина з параноєю, що будь-яке її слово обернеться проти неї, сексом з вимкненим світлом у місіонерській позі та сильним моральним обличчям, яке диктує здаватися "правильним"», — написала Єременко.

Раніше MediaSapiens писав, що через цькування колег та адміністрації школи із роботи звільнилася вчителька біології Яколівського ліцею, яка знімала реп-уроки та оприлюднювала їх в мережі.

Фото: Instagram angie_badmama

ms.detector.media