ms.detector.media
MediaSapiens
05.03.2021 13:47
Італія заблокувала постачання партії вакцини проти COVID-19 до Австралії — ЗМІ
Італія заблокувала постачання партії вакцини проти COVID-19 до Австралії — ЗМІ
Йдеться про вакцину, яку виготовляють на фабриці біля Риму.

250 тисяч доз вакцини AstraZeneca, яку виготовляють неподалік Риму, Італія мала відправити в Австралію. Однак Італія наразі заблокувала поставку партії препарату. Про це повідомляє інформаційна агенція Reuters, за даними якої, таке рішення Італії підтримала Єврокомісія. Наразі вакцину, яку мали відправити в Австралію, використають для потреб Європейського Союзу.

Повідомляється, що правила дозволяють країні, яка виготовляє вакцину, видавати дозвіл та заборону на вивезення вакцини, якщо виробник порушив терміни поставки Євросоюзу.

На думку прем’єр-міністра Італії Маріо Драгі, Брюссель має подбати про прискорення вакцинації на території Європейського Союзу, тому, на його думку, необхідно вжити заходи проти фармкомпаній, які порушують терміни поставок препарату.

Наразі Австралія отримала перші 300 тисяч доз вакцини AstraZeneca.

Як раніше писав MediaSapiens, у Європі розпочали досліджувати російську вакцину «Спутник V». Якщо результати експертизи покажуть, що вакцина може бути дієвою у боротьбі проти коронавірусу, тобто сприятиме появі антитіл, російський препарат затвердять для використання у Європейському Союзі. 

Фото: Flickr.com

ms.detector.media