ms.detector.media
MediaSapiens
«MediaSapiens»
01.03.2021 19:44
Facebook буде платити німецьким ЗМІ за розміщення їхнього контенту
Facebook буде платити німецьким ЗМІ за розміщення їхнього контенту
Раніше компанія підписала аналогічні угоди зі ЗМІ в США і Великій Британії. Також ведуться переговори з Францією.

Американська компанія Facebook підписала угоду про співпрацю з низкою великих німецьких ЗМІ, зобов'язуючись платити їм за новинний контент. Про це оголосив глава європейського підрозділу Facebook з новинного партнерства Йеспер Доуб.

У розділі Facebook News з травня 2021 року будуть публікуватися новини з німецьких ЗМІ, за які видання отримуватимуть плату від соцмережі. Її розмір наразі не повідомляється.

Угоди вже укладено з виданнями Die Zeit, Der Spiegel, Frankfurter Allgemeine Zeitung, Handelsblatt та низкою інших загальнонаціональних і місцевих ЗМІ. У той же час одна з найбільших медіагруп, Axel Springer, що видає газети Bild і Die Welt, відмовилася від пропозиції Facebook, назвавши умови «сміховинними».

Раніше компанія Facebook підписала угоди з низкою ЗМІ в США і Великій Британії.

Парламент Австралії 25 лютого ухвалив закон, згідно з яким Google, Facebook та інші платформи будуть платити медіакомпаніям за контент, посилання на який поширюються на їхніх ресурсах. Однак умови закону були пом'якшені в порівнянні з початковими після того, як Facebook заблокувала всі новини для австралійських користувачів.

ms.detector.media