ms.detector.media
MediaSapiens
15.02.2021 13:14
Ілон Маск запросив Путіна на розмову в Clubhouse
Ілон Маск запросив Путіна на розмову в Clubhouse
Офіційна відповідь Кремля в Twitter на пропозицію Маска поки не надійшла

Американський бізнесмен Ілон Маск запросив президента Росії Володимира Путіна до голосової соціальної мережі Clubhouse на розмову. Він розмістив запрошення у своєму мікроблозі в Twitter.

«Ви б хотіли провести зі мною розмову в Clubhouse?», - написав Маск, тегнувши офіційний акаунт Кремля. «Було б великою честю поговорити з вами», - додав він російською мовою. Поки на його запрошення не надійшло відповіді. 

Розробники називають Clubhouse «новим типом мережі, заснованим на голосі». Голосова соцмережа була запущена в березні 2020 року компанією Alpha Exploatation Co. Особливістю є те, що спілкування на платформі відбувається лише голосовими повідомленнями у віртуальних тематичних кімнатах, які може створити будь-який користувач. Щоб долучитися до нової соцмережі треба отримати запрошення від будь-кого з існуючих там користувачів. 

Серед її користувачів венчурний інвестор Марк Андріссен, засновник Facebook Марк Цукерберг, відомий актор і музикант Джаред Лето, а також деякі українські діячі, наприклад Мустафа Найем та Святослав Вакарчук. Раніше інвестори оцінили Clubhouse в $1 млрд. 

31 січня Маск написав, що він долучиться до Clubhouse о 22:00 по Лос-Анджелесу. Вже наступного дня акції Clubhouse Media Group виросли більше, ніж на 100%, хоча Маск мав на увазі не цю компанію, а нову голосову соцмережу Clubhouse, але інвестори все сплутали, бо платформа Clubhouse не представлена на біржі.

Фото: Hypebeast

ms.detector.media