ms.detector.media
MediaSapiens
19.01.2021 17:46
Британські лікарні почали використовувати блокчейн для відстежування вакцини від коронавірусу
Британські лікарні почали використовувати блокчейн для відстежування вакцини від коронавірусу
Блокчейн збільшує можливості відстежування запасів вакцин і обміну даними на усіх етапах поставок.

Дві британські лікарні в Стретфорд-на-Ейвоні і Уорвіку почали використовувати технологію блокчейну для відстежування зберігання та постачання вакцин проти коронавірусу. Про це повідомляє Reuters.

У лікарнях відмічають, блокчейн збільшує можливості відстежування запасів вакцин і обміну даними на усіх етапах поставок.

«Ми можемо перевірити абсолютно всі дані, які ми зібрали з кожного окремого пристрою. Автоматичний контроль за вакцинами від коронавірусу допоможе зменшити кількість помилок у процесі у транспортуванні», - заявив представник компанії Everyware, яка розробила технологію. Головний офіс компанії знаходить у Техасі, США.

Блокчейн  — спеціальна структура для запису транзакцій, кожна з яких має бути підтвердженою. Це зручно і надійно, якщо йдеться про здійснення платежів чи передачу конфіденційних даних. Щоб транзакція вважалася достовірною («підтвердженою»), її формат і підписи мають бути перевірені. Після цього групу транзакцій записують в спеціальну структуру  (так званий блок). У цих блоках інформацію можна швидко перевірити, адже в кожному наступному зберігається інформація про попередній.

Нагадаємо, на початок січня понад 1,3 мільйона жителів Великої Британії отримали щеплення від коронавірусу. Про це заявив на пресконференції прем'єр-міністр Борис Джонсон.

За даними британського прем'єра, зараз в Англії понад мільйон людей інфіковані коронавірусом.

Велика Британія почала вакцинацію від коронавірусу найпершою у світі - 8 грудня 2020 року. Першою людиною, яка отримала вакцину від COVID-19 не під час клінічних випробувань, а в рамках масової програми імунізації населення стала 90-річна британка Маргарет Кінан.

Велика Британія першою у світі схвалила для масового використання вакцину від коронавірусу, розроблену американською компанією Pfizer і німецькою BioNTech. 

Першими на черзі на вакцинацію будуть мешканці геріатричних центрів та їхній персонал, після них — люди, старше 80 років і медпрацівники.

Фармакологічна компанія Pfizer відзвітувала про попередні результати третього етапу випробувань вакцини від коронавірусу. Згідно з даними дослідження, в учасників випробувань, які отримали вакцину, COVID-19 траплявся на 90% рідше, ніж у тих, кому давали плацебо.

Це перша вакцина, ефективність якої була доведена під час клінічних випробувань.

Фото: Pixabay

ms.detector.media