ms.detector.media
MediaSapiens
«MediaSapiens»
17.01.2021 10:58
У Норвегії після вакцинування від коронавірусу померли 29 літніх людей
У Норвегії після вакцинування від коронавірусу померли 29 літніх людей
Країніа вважає, що «занадто ризиковано» вакцинувати літніх людей та тяжко хворих.

У Норвегії після введення вакцини проти коронавірусу померли 29 літніх людей. Про це у коментарі виданню Bloomberg повідомило Норвезьке агентство з лікарських засобів.

До 15 січня, у Норвегії була затверджена лише одна вакцина - виробництва Pfizer/BioNTech. Всі померлі після вакцинації, як повідомляється, мали серйозні супутні захворювання і були стерше 75 років. Вони відчували очікувані побічні реакції на вакцину: нудоту, блювоту, лихоманку, біль у місці ін'єкції

Літніх людей у Норвегії віднесли до пріоритетної групи по вакцинації, але тепер агентство з лікарських засобів вважає, що введення вакцини літнім та тяжко хворим може бути «дуже ризикованим».

Виробники вакцини Pfizer і BioNTech співпрацюють із Норвегією для розслідування причин смертей і кажуть, що «кількість повідомлень про побічні ефекти, зокрема смерть, відповідають очікуванням».

Ще до початку вакцинації Норвезьке агентство з лікарських засобів попереджало, що можливі смертельні випадки після щеплення у літніх та тяжко хворих, проте «не обов'язково буде причинно-наслідковий зв'язок між вакцинацією та смертю».

Раніше повідомлялось, що в Індонезії до пріоритетної групи для щеплення від COVID-19 потрапили блогери та зірки Instagram.

ms.detector.media