ms.detector.media
MediaSapiens
14.01.2021 16:15
Дуров назвав голів держав, які мають акаунти в Telegram. Трампа серед них немає
Дуров назвав голів держав, які мають акаунти в Telegram. Трампа серед них немає
На початку січня аудиторія Telegram сягнула 500 мільйонів користувачів.

Засновник Telegram Павло Дуров заявив, що на тлі припливу нових користувачів свої телеграм-канали завели президенти Бразилії та Туреччини. Про це він повідомив у своєму каналі в месенджері.

«Можливо, ми є свідками найбільшої цифрової міграції в історії людства. Для нас велика честь, що політичні лідери, а також численні громадські організації покладаються на Telegram для боротьби з дезінформацією і поширення інформації про важливі проблеми в своїх громадах», - написав Дуров.

За його словами, Telegram уже користуються президенти Мексики, Франції, України, Узбекистану, Тайваню, а також прем'єр-міністри Сінгапуру, Ефіопії і Ізраїлю. Однак серед них немає Дональда Трампа та Володимира Путіна.

Засновник Telegram нагадав, у всіх цих каналів в якості верифікації у назві стоїть синя галочка.

Нагадаємо, на початку січня аудиторія Telegram сягнула 500 мільйонів користувачів. Зростання кількості нових юзерів Telegram пов'язують із змінами в політиці месенджера WhatsApp, що належить Facebook. 

На початку січня в Facebook повідомили, що месенджер WhatsApp передаватиме персональні дані користувачів материнській компанії.

Передавати WhatsApp може реєстраційні дані акаунту, зокрема, номер телефону, дані про транзакції, про взаємодію з іншими користувачами, інформацію про пристрій, IP-адресу тощо.

Користувачі мають погодитись на нову угоду до 8 лютого, інакше месенджер у них не працюватиме.

Фото: Unsplash

ms.detector.media