ms.detector.media
MediaSapiens
03.12.2020 14:31
Інформаційний центр «Майдан Моніторинг» оголосив набір до Школи Інформаційної Безпеки
Інформаційний центр «Майдан Моніторинг» оголосив набір до Школи Інформаційної Безпеки
Реєстрація на курс триває до 10 грудня 2020 року. Про результати відбору стане відомо 13 грудня.

Інформаційний центр «Майдан Моніторинг» оголошує конкурсний відбір до Школи інформаційної безпеки для груп самодопомоги під час інфодемії. Головною метою Школи є підготовка громадських лідерів і лідерок до організації та підтримки груп інформаційної самодопомоги у своїх спільнотах, повідомляється на сайті проєкту.

Групи інформаційної самодопомоги працюватимуть у  локальних спільнотах для подолання наслідків агресивної російської пропаганди та сприятимуть зниженню тривожності, агресивності та невпевненості. 

Програма Школи складається з чотирьох тижневих модулів, тематично об’єднаних по напрямках: 

Тренерська команда Школи відібрала найважливіше з психології, нейронауки і кібернетики, соціальної психології, поведінкової економіки і суспільної безпеки, додала  аналіз соціальних мереж, а також цікаві приклади з історії науки і пропаганди, досвід самоорганізації і самодопомоги в Європі і країнах НАТО.

У результаті навчання у Школі учасники зможуть:

Учасники і учасниці, які пройдуть весь курс і створять групи інформаційної самодопомоги, отримають сертифікати та подальшу менторську підтримку.

Навчання триватиме 4 тижні, не підряд,  6 годин на тиждень, 3 навчальних дні. Кожен навчальний день складатиметься з тексту, вправ для самостійного виконання, онлайн заняття, завдання для самостійного опрацювання. 

Онлайн заняття відбуватимуться у Zoom.  Перша сесія – 15-17 грудня 2020.  Повний курс навчання триватиме до середини березня 2021 року. Навчання є безоплатним. Кількість місць обмежена. 

Реєстрація на курс триває до 10 грудня 2020 року. Про  результати відбору стане відомо 13 грудня.

Інформаційний центр «Майдан Моніторинг» – це недержавна, неприбуткова громадська організація, що дбає про суспільну безпеку в Україні, яка досягається через суспільний діалог, покращення культури комунікацій і зниження рівня насилля в суспільстві. Школа Інформаційної Безпеки діє з 2014 року.

Фото: «Майдан Моніторинг»

ms.detector.media