ms.detector.media
MediaSapiens
15.11.2020 11:31
В Україні завершили випробування препарату для лікування COVID-19
В Україні завершили випробування препарату для лікування COVID-19
Випробування продемонстрували скорочення летальності у чотири рази - з 23,6% до 6,25%.

В Україні завершили випробування препарату «Біовен» для лікування COVID-19. Про це повідомив у Facebook співвласник компанії-розробника «Біофарма» Костянтин Єфименко.

«"Біофарма" завершила клінічні випробування нашого препарату "Біовен" (імуноглобулін). Клінічні дослідження розпочато в травні, рандомізовано 66 пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, до дослідження залучено 9 баз. Дослідження завершено в жовтні. Використання Біовену, в комплексі терапії пневмонії викликаної SarsCov2Covid19 у порівнянні з стандартною терапією, дозволяє досягнути статистично достовірних переваг», - зазначив він.

Так, випробування продемонстрували скорочення летальності у чотири рази - з 23,6% до 6,25%; скорочення середнього часу до настання покращення з 9 до 5 днів; скорочення часу потреби в госпіталізації в умовах стаціонару на 3-5 днів.

«Сьогодні триває 18 клінічних досліджень імуноглобуліну в світі. Всі вони розпочаті глобальними міжнародними компаніями переважно у США та Західній Європі, проте "Біофарма" - перша компанія, яка розпочала клінічні дослідження і перша, яка їх завершила», - додав Костянтин Єфименко.

За його словами, «Біовен» вже включено до протоколу лікування COVID-19 в Україні.

Раніше в США схвалили перші ліки від COVID-19. Це ремдесивір, в ефективності якого сумнівається ВООЗ.

 

 

ms.detector.media