ms.detector.media
MediaSapiens
10.11.2020 10:53
Акції Zoom упали після новин про успішні випробування вакцини проти COVID-19
Акції Zoom упали після новин про успішні випробування вакцини проти COVID-19
Також упали акції компаній DocuSign, Peloton, Wayfair, Netflix.

Акції комунікаційної компанії Zoom упали на 20% після новин про успішну третю фазу випробувань вакцини проти COVID-19, розробленої фармкомпанією Pfizer, повідомляє Business Insider.

Крім Zoom, також упали акції компаній DocuSign, Peloton, Wayfair, Netflix. Наприклад, папери Netflix впали на 4,6%.

З початку року, коли почала набирати обертів пандемія по всьому світу, акції Zoom Video виросли на 635%, Amazon, Netflix, Shopify - на 79,2%, 59,1%, 162,8% відповідно.

Однак разом з падінням акцій Zoom та Netflix, почали  дорожчати акції авіакомпаній, ресторанів і фінансового сектора. 

Загалом фондові ринки США виросли до рекордних денних значень на тлі новин про успішну третю фазу випробувань вакцини проти COVID-19. Наприклад, після відкриття торгів S&P 500 показав зростання на 3,6%, Dow Jones -  на 5,1%, а Nasdaq виріс на 0,8%.

Нагадаємо, 9 листопада фармакологічна компанія Pfizer відзвітувала про попередні результати третього етапу випробувань вакцини від коронавірусу. Згідно з даними дослідження, в учасників випробувань, які отримали вакцину, COVID-19 траплявся на 90% рідше, ніж у тих, кому давали плацебо. Це перша вакцина, ефективність якої була доведена під час клінічних випробувань.

Сьогодні на третій, завершальній, стадії дослідження знаходиться декілька вакцин від коронавірусу. Серед них - вакцини компаній AstraZeneca, Moderna і Johnson & Johnson, а також кілька китайських вакцин. Також клінічні випробування вакцини почав Ізраїльський інститут біологічних досліджень, підпорядкований Міністерству оборони країни. Якщо дослідження на добровольцях пройдуть успішно, то вже влітку 2021 року очікують на випуск власної вакцини.

При цьому в ВООЗ вважають, що масової вакцинації від коронавірусу слід очікувати не раніше середини 2021 року. Щоб перейти до масової вакцинації від COVID-19, ВООЗ має переконатись, що вакцина достатньо безпечна на ефективна.

Фото: Unsplash

ms.detector.media