ms.detector.media
MediaSapiens
03.11.2020 12:23
Рада директорів підтримала Джека Дорсі. Він лишиться керувати Twitter
Рада директорів підтримала Джека Дорсі. Він лишиться керувати Twitter
У порівнянні з минулим роком прибутки компанії зросли на 14% і склали $936 млн.

Рада директорів Twitter висловила підтримку Джеку Дорсі на своєму засіданні у понеділок. Це означає, що він і надалі керуватиме компанією. Про це повідомляє Reuters.

«Комітет висловив підтримку і планує зберегти існуючу структуру компанії», - говориться в нормативних документах ради директорів.

Рада відмітила суттєве зростання фінансових показників компанії - в порівнянні з минулим роком прибутки компанії зросли на 14% і склали $936 млн.

Таке рішення ради директорів захистило Дорсі від звільнення, якого вимагали інвестори з Elliot Management. Крім того, в останні кілька місяців платформу постійно критикують за поширення дезінформації напередодні виборів у США.

Нагадаємо, 28 жовтня у Сенаті відбулися слухання щодо права інтернет-компаній обмежувати доступ до контенту, який вони вважають дискримінаційним чи непристойним, а також щодо відповідальності компаній за контент, який розміщують користувачі. У засіданні взяли участь глава Facebook Марк Цукерберг, глава Twitter Джек Дорсі та глава Google Сундар Пічаї.

Під час слухань республіканці звинуватили корпорації у вибірковій цензурі проти консерваторів. Одним із найактивніших критиків Twitter був сенатор-республіканець Тед Круз. Його розлютило, що соціальна мережа блокувала поширення статті видання New York Post про листування сина Джона Байдена.

Фото: bitnovosti

ms.detector.media