ms.detector.media
MediaSapiens
03.11.2020 10:51
Дитяча пісня «Baby Shark» стала найпопулярнішою на YouTube. Її подивились 7 млрд разів
Дитяча пісня «Baby Shark» стала найпопулярнішою на YouTube. Її подивились 7 млрд разів
Пісня випередила попереднього рекордсмена — латиноамериканського співака Луїса Фонса з піснею «Despacito».

Найпопулярнішим на YouTube стало відео південнокорейської компанії Pinkfong «Baby Shark». Його переглянули понад 7 мільярдів раз, повідомляє BBC.

Дитяча пісня про сімейство акул випередила попереднього рекордсмена — латиноамериканського співака Луїса Фонса з піснею «Despacito».

Освітня компанія Pinkfong випустила «Baby Shark Dance» чотири роки тому. Пісню записав 10-річний корейсько-американський виконавець Хоуп Сегойн. Хто автор пісні — достеменно невідомо.

Baby Shark змогла піднятись на вершину найпопулярнішого чарту YouTube за чотири роки. Однак насправді пісні набагато більше років. Вважається, що вона зʼявилась у літніх таборах США в 1970-х роках. Одна з теорій свідчить, що рухи вигадали у 1975 році, коли «Щелепи» Стівена Спілберга стали касовим хітом у всьому світі.

Звук з пісні «doo doo doo doo doo doo» і відповідні танцювальні рухи стали дуже популярними в Південній Кореї, а поп-гурти почали включати їх у свої концерти.

Нагадаємо, більшість дитячих блогерів на YouTube у своїх відео переважно рекламують шкідливу їжу та газовану солодку воду, збираючи при цьому мільярди переглядів. Про це йдеться у дослідженні, яке опублікували у журналі Pediatrics.

Фото: YouTube

ms.detector.media