ms.detector.media
Марина Довженко
31.10.2020 16:27
Канали Пінчука за тиждень до виборів зненацька полюбили Садового — моніторинг
Канали Пінчука за тиждень до виборів зненацька полюбили Садового — моніторинг
На ICTV та СТБ вийшло кілька позитивних матеріалів про роботу львівської місцевої влади та чинного мера.

В останній тиждень перед місцевими виборами телеканали ICTV та СТБ звернули увагу на мера Львова Андрія Садового, позитивно висвітлюючи його досягнення. Садовий фігурував у новинах телеканалів Пінчука протягом тижня стільки, скільки за попередні дев’ять місяців, і постав у них як ефективний і прогресивний мер. Компанію Садовому подекуди складав мер Дніпра Борис Філатов. Про це йдеться в підсумках моніторингу теленовин за 19—25 жовтня 2020 року.

19 жовтня ICTV зробив сюжет про Хмельницький як місто, що посіло перше місце в рейтингу міст України (сам рейтинг журнал «Фокус» опублікував ще 30 вересня), втім мера обласного центру, який бере участь у виборах, у сюжеті не згадали. Наступного дня в новинах каналу вийшла новина про третє місце у рейтингу — Львів, де, натомість, із позитивного боку показали чинного мера Андрія Садового. Із сюжету складається враження, що місто рухається у правильному напрямку.

Наступного дня в новинах ICTV і СТБ повідомили, що у Львові почали будувати обіцяний Андрієм Садовим сміттєпереробний завод. Хоча сама подія — затвердження «Європейським банком реконструкції і розвитку» підрядника для будівництва заводу — сталася на два дні пізніше. 22 жовтня Садовий розповідав у сюжеті на ICTV, як у Львові ефективно сортують сміття.

Також на ICTV Садового включили у дайджест «хороших мерів», які закупили для своїх міст новий громадський транспорт — тут поруч із ним фігурує мер Дніпра Борис Філатов. СТБ просто повідомив, що Садовий обіцяє оновлення транспорту й відмову від маршруток. Місця для критики роботи Садового та інших оцінок його досягнень у матеріалах ICTV та СТБ не знайшлося.

Більше про маніпуляції та тенденції у новинах минулого тижня читайте в матеріалі Зої Красовської.

ms.detector.media