ms.detector.media
MediaSapiens
22.10.2020 16:28
Конкурент Tinder. Facebook запустила додаток для знайомств в Європі
Конкурент Tinder. Facebook запустила додаток для знайомств в Європі
На сьогодні додаток для знайомств від Facebook працює у 20 країнах світу, в тому числі й у США.

Соціальна мережа Facebook запускає в Європі спеціальний додаток для знайомств Facebook Dating. Про це повідомляє TechCrunch.

Додаток запрацює у 32 країнах Європи. Це країни Європейського Союзу, а також Швейцарія та Великобританія. В Україні цей додаток найближчим часом працювати не буде.

Facebook Dating дозволить ділитися stories у своєму профілі, також в ньому є функція Secret Crush, яка дозволяє вибрати до дев’яти ваших друзів у Facebook або підписників в Instagram, з якими ви хотіли б зустрічатися. Facebook Dating буде показувати інших користувачів зі схожими інтересами, в додатку також уже функція відеочату.

Як відмічає видання TechCrunch, запустити додаток планували ще дев’ять місяців тому. Однак тоді це викликало питання в Ірландської комісії захисту даних, адже для користування Facebook Dating користувач має передати компанії велику кількість даних.

Під тиском регулятора компанія була вимушена внести зміни у програмний  код продукту для захисту даних.

На сьогодні додаток для знайомств від Facebook працює у 20 країнах світу, в тому числі й у США. Компанія стверджує, що за цей час було зафіксовано 1,5 млрд парних співпадінь.

Нагадаємо, Facebook презентувала новий логотип Messenger. Його оновили в стилі Instagram - на зміну блакитного кольору прийшли рожеві, фіолетові і сині відтінки. Крім цього, в додатку з'явилися нові функції.

Фото: Facebook

ms.detector.media