ms.detector.media
MediaSapiens
22.10.2020 11:40
У Бразилії помер один з учасників випробування вакцини AstraZeneca
У Бразилії помер один з учасників випробування вакцини AstraZeneca
28-річний чоловік помер від ускладнень, викликаних COVID-19. Відомо, що він приймав плацебо.

У Бразилії помер один з учасників випробувань вакцини від коронавірусу, розробленої Оксфордським університетом та британсько-шведською фармацевтичною компанією AstraZeneca. Йому було 28 років, повідомляє Reuters.

Інформацію про смерть добровольця підтвердив Оксфорд, в AstraZeneca від коментарів відмовилися. При цьому в Оксфорді запевнили, що випробування продовжуватимуться. 

Джерело, знайоме з цим питанням, повідомило журналістам, що випробування припинили б, якби померлий доброволець отримав вакцину від COVID-19. Але чоловік отримував плацебо.

28-річний доброволець з Ріо-де-Жанейро помер 15 жовтня. Причиною стали ускладнення через COVID-19.

Сьогодні відомо, що до фінальної стадії досліджень Оксфорд і AstraZeneca хочуть залучити до 50 000 волонтерів і додати в країни-учасниці Японію і Росію. 

Раніше повідомлялось, що AstraZeneca стала однією з перших компаній, які заявили про успіх масштабних випробувань вакцини від COVID-19. Особливо йдеться про дослідження вакцини для людей старшого віку. Через це Єврокомісія вже уклала договір про придбання 300 млн доз майбутньої вакцини. Ще 30 млн доз законтрактувала Великобританія.

У вересні компанія була змушена призупинити випробування вакцини через хворобу одного з волонтерів, які брали участь у випробуваннях. Однак після незалежної перевірки випробування відновилися.

Нагадаємо, фармацевтична компанія AstraZeneca завершує розробку ліків від коронавірусу на основі антитіл, які запобігатимуть зараженню. Препарат уже відправили на фінальну стадію клінічних випробувань.

Фото: Unsplash

ms.detector.media