ms.detector.media
MediaSapiens
19.10.2020 17:40
У Viber запустили спільноту, яка буде розповідати про новини від Міносвіти
У Viber запустили спільноту, яка буде розповідати про новини від Міносвіти
У спільноті вже понад 600 тисяч підписників.

Інститут когнітивного моделювання (ІКМ) разом з месенджером Viber створив спільноту «Школа_інфо», у якій публікуватимуть актуальну інформацію у сфері освіти для батьків, вчителів та учнів. Про це повідомляє пресслужба ІКМ. Також партнерство підтвердила і пресслужба месенджера Viber.

Згідно з повідомленням, у спільноті регулярно з’являтимуться освітні новини, поради для батьків, актуальна інфографіка та спростування міфів в освіті.

За кожною з рубрик для зручності буде закріплений окремий колір:

Також у «Школі_інфо» публікуватимуть опитування на важливі теми. Згодом  підписники отримають приємний бонус – тематичний стікерпак, який допоможе перепросити за запізнення та делікатно повідомити про збір коштів.

Сьогодні у спільноті вже понад 630 тисяч учасників. Їхня кількість постійно зростає. 

Нагадаємо, 5 березня 2020 року Інститут когнітивного моделювання створив канал «Коронавірус-Інфо» з інформацією про пандемію. Він став одним із найпопулярніших в Україні: понад 3 млн підписників у Viber та більше за 760 тисяч у Telegram. Автори запевняють, що не беруть кошти від держави на ведення каналу та зазначили, що створити «Telegram-канал не коштує нічого».

Завдяки понад 15 млн українців змогли оперативно отримувати інформацію про пандемію COVID-19. 

Крім того, ІКМ працюватиме над комунікаціями та стратегічними процесами Міністерства цифрової трансформації України. Їх відносини регулюватиме Меморандум про співробітництво.

Відомство та компанія працюватимуть над проєктами за напрямками цифровізації, інновацій, розвитку цифрової економіки та стратегії створення цифрової держави.

Фото: Unsplash

ms.detector.media