ms.detector.media
Марина Довженко
19.10.2020 12:54
Новин про «ЄС» та «Голос» на центральних каналах побільшало втричі — моніторинг
Новин про «ЄС» та «Голос» на центральних каналах побільшало втричі — моніторинг
«Європейську солідарність» найактивніше піарить канал Порошенка, а «Голос» — канали Пінчука.

«Європейська солідарність» та «Голос» стали лідерами за динамікою зростання кількості згадок у новинах центральних телевізійних каналів. В порівнянні з серпнем про них говорили у праймових випусках новин утричі частіше. В середньому з початком виборчої кампанії кількість згадок про політичні сили зросла в півтора-два рази. Про це йдеться в підсумках моніторингу телевізійних новин за вересень 2020 року.

Позитивних матеріалів про «ЄС» стало вдвічі більше, і 18 з 22 таких сюжетів вийшли на 5 каналі, що належить Петру Порошенку. Обидва негативні матеріали про політичну силу зафіксовані в новинах «1+1», хоч був тут і один позитивний. «112» за цілий місяць примудрився згадати про «Європейську солідарність» у праймових новинах лише один раз (для порівняння, «UA: Перший» — 15 разів).

Переважна більшість позитивних матеріалів про «Голос» (9 з 10) з’явилися на каналах Пінчука – ICTV та СТБ. Одна негативна й одна позитивна згадка припадає на «1+1». Нейтральні згадки про «Голос» розподілилися вкрай нерівномірно — на 5 каналі партія згадувалася за місяць 20 разів, на «Інтері» 12, а «112» — не згадав «Голос» у вересні жодного разу.

Лідеркою за кількістю згадок в новинах залишилася «Слуга народу». Більше про те, про що говорили і кого піарили новини у вересні читайте в матеріалі Отара Довженка і Зої Красовської

Фото: Українська Правда

ms.detector.media