ms.detector.media
MediaSapiens
16.10.2020 14:36
Google навчила свій пошуковик шукати пісню за мотивом
Google навчила свій пошуковик шукати пісню за мотивом
Поки опція доступна лише англійською мовою для iOS і більш ніж на 20 мовах для Android.

Google запустила нову функцію, яка допоможе знайти пісню, навіть якщо ви не знаєте її назви чи імені виконавця. Для цього достатньо наспівати, просвистіти або заспівати мелодію в пошуковику і він її знайде, повідомляється в блозі компанії.

Для того, щоб скористатися функцією, необхідно відкрити на своєму смартфоні останню версію програми Google, натиснути на мікрофоні і сказати «Що це за пісня?» або натиснути кнопку «Шукати пісню» і наспівувати мелодію протягом 10-15 секунд.

У компанії відзначають, що для використання функції не потрібен абсолютний слух: коли ви закінчите наспівувати, алгоритм машинного навчання визначить потенційні збіги пісень і покаже найбільш ймовірні варіанти, засновані на мелодії.

Поки опція доступна лише англійською мовою для iOS і більш ніж на 20 мовах для Android. У майбутньому компанія планує розшити список мов.

Нагадаємо, Google запускає нову функцію, яка дозволить ділити групові дзвінки на окремі «кімнати». Під час одного дзвінка можна буде створити до 100 таких «кімнат».

Фото: Pixabay

ms.detector.media