ms.detector.media
MediaSapiens
15.10.2020 11:45
Facebook і Twitter обмежили поширення розслідування New York Post про листування сина Байдена
Facebook і Twitter обмежили поширення розслідування New York Post про листування сина Байдена
У публікації New York Post стверджується, що Джо Байден, будучи віцепрезидентом США, у 2015 році завдяки синові зустрічався із високопосадовцем української компанії Burisma Вадимом Пожарським.

Соціальні мережі Facebook і Twitter обмежили репости статті New York Post, де йдеться про листування сина кандидата у президенти США Джо Байдена — Хантера — із високопосадовцем української компанії Burisma Вадимом Пожарським. Про це повідомляє CNBC.

У публікації New York Post стверджується, що Джо Байден, будучи віцепрезидентом США, у 2015 році завдяки синові зустрічався з Пожарським, хоча пізніше стверджував, що подібного роду контактів у нього ніколи не було.

Зазначено, що Байден зустрічався з Пожарським менш ніж за рік до того, як він скористався своїм впливом, щоб домогтися звільнення з посади генпрокурора України Віктора Шокіна. Республіканська партія і президент Дональд Трамп вважають, що Байден домігся звільнення Шокіна, оскільки генпрокурор розслідував справу, повʼязану з Burisma.

Представник Facebook Енді Стоун заявив, що соцмережа планує перевірити достовірність інформації, яку опублікували в New York Post.

«А поки ми скоротимо поширення цієї статті на платформі», — написав представник компанії.

Представник виборчої кампанії Джо Байдена Ендрю Бейтс відповів на статтю New York Post. Він заявив, що офіційні розслідування підтвердили, що Байден на посаді віцепрезидента проводив лише офіційну політику США щодо України. 

CNBC наголошує, що таке рішення Facebook є дуже важливим, оскільки соцмережа заявляла, що виступає за свободу слова та не може визначати, що є істиною.

У Twitter обмеження щодо статті запровадили пізніше, ніж у Facebook. Там це рішення аргументували відсутністю авторитетних джерел походження вказаної інформації.

Нагадаємо, компанія Twitter оголосила, що видалятиме твіти, що закликають людей втручатися у виборчий процес у США, у тому числі шляхом насильства. Користувачі, які хочуть ретвітити вміст, що було позначено як оманливий, отримуватимуть підказки із джерелом достовірної інформації.

Крім того, Twitter та Facebook видалили 3500 акаунтів з 16 країн, які поширювали дезінформацію.

Фото: Pixabay

ms.detector.media