ms.detector.media
MediaSapiens
06.10.2020 14:55
У Британії загубили дані 16 тисяч тестів на COVID-19 через технічну помилку
У Британії загубили дані 16 тисяч тестів на COVID-19 через технічну помилку
Результати тестів збирали в форматі в форматі XLS, які можуть містити не більше 65536 рядків. Коли місце закінчилося, дані просто перестали додаватися.

Британський комітет з охорони здоров'я Public Health England (PHE) втратив дані майже 16 000 тестів на коронавірус через обмеження таблиць Excel. Про це повідомляється на офіційному сайті PHE.

Через технічну помилку результати тестів приватних лабораторій з 25 вересня по 2 жовтня 2020 роки не включалася у звіти про кількість хворих коронавірус. Всього це торкнулося 15 841 випадку.

Це призвело до того, що система охорони здоров'я не змогла попередити людей про те, що вони контактували з носіями вірусу.  Це торкнулось близько 50 тисяч осіб. У PHE не розповідають, в чому полягала технічна помилка.

Як пише BBC,  приватні британські лабораторії відправляли CSV-файли з результатами щоденних тестів в центр громадського здоров'я. Там ці результати збирали і публікували щоденні апдейти статистики на сайті. Але виявилося, що збирали їх в таблиці в Excel в форматі XLS, які можуть містити не більше 65536 рядків. Кожен кейс з результатами тесту займав кілька рядків даних. І коли місце закінчилося, дані просто перестали додаватися.

Тимчасом у PHE повідомляють, що помилку усунули і бази оновлюються коректно.

Нагадаємо, кількість людей, які заразились на COVID-19, може на порядок перевищувати кількість офіційно зареєстрованих випадків захворювання. На думку глави служби надзвичайних ситуацій ВООЗ Майкла Райана, на цей момент вірусом могли заразитися близько 10% населення Землі - 780 мільйонів осіб.

Фото: PHE

ms.detector.media