ms.detector.media
MediaSapiens
«MediaSapiens»
03.10.2020 16:00
1+1 media навчатиме медіаграмотності учнів школи PIPS у Дніпрі
1+1 media навчатиме медіаграмотності учнів школи PIPS у Дніпрі
Навчальна програма включає використання діджитал-підходів та методів гейміфікації; 80% програми курсу становлять практичні заняття.

Співробітники 1+1 media навчатимуть медіаграмотності учнів приватної школи Primus Inter Pares School у Дніпрі. Про це повідомляє пресслужба медіагрупи.

Навчання за програмою «Медіакурс для школярів» від Вищої школи Media & Production розпочнеться 3 жовтня і триватиме два місяці.

У рамках навчальної програми школярі зможуть опанувати навички критичного мислення при роботі з інформацією з різних ЗМІ, навчитись основам правильної комунікації та публічних виступів. Учні також спробують себе в різних медійних професіях – від журналіста до продюсера та телеведучого. Заняття проходитимуть під керівництвом викладачів та спікерів Вищої школи Media & Production. Куратором курсу та наставником для учнів стане ведучий «Сніданку з 1+1» − Єгор Гордєєв.

Навчальна програма включає використання діджитал-підходів та методів гейміфікації для ефективного засвоєння матеріалу. 80% програми курсу становлять практичні заняття, що чергуватимуться з теоретичними блоками. Опісля навчання школярі отримають дипломи та персональні відеовізитівки.

Раніше подібний курс проходили учні Гімназії А+.

Нагадаємо, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонує створити новий державний проєкт з медіаграмотності. На його думку, проєкт повинен бути з широким покриттям, охоплюючи якомога більшу частину населення, для різної аудиторії – від дітей до дорослих.

ms.detector.media