ms.detector.media
MediaSapiens
01.10.2020 12:20
Facebook об'єднала чати Instagram і Messenger
Facebook об'єднала чати Instagram і Messenger
Нова функція поки доступна лише в деяких країнах, але невдовзі її поширять на весь світ.

Компанія Facebook оголосила про початок тестування Центру облікових записів - функції, яка дозволить синхронізувати дані профілю користувача в Facebook, Instagram і Messenger. Про це йдеться у блозі компанії.

Після оновлення у користувачів зʼявляться нові можливості, в тому числі — нові кольори для чатів, селфі-стікери, зникаючі повідомлення тощо. Всі діалоги, які в Direct в Instagram, залишаться всередині програми у Messenger.

Accounts center дозволить користувачам синхронізувати дані в соцмережах. Наприклад, якщо людина змінить імʼя в Facebook, воно автоматично зміниться і в Instagram. За допомогою нової функції користувачі також зможуть одночасно публікувати пости і Stories у Facebook і Instagram, зберігати паролі і дані банківських карт, щоб здійснювати покупки на обох платформах.

Facebook зазначає, що функцію можна підключити і налаштувати за своїм бажанням. Зокрема, Accounts center можна використовувати тільки для автоматичної публікації постів у Facebook і Instagram, імена профілів можуть відрізнятися.

Нова функція поки буде доступна у кількох країнах. При цьому Facebook не уточнює, де саме, однак обіцяє невдовзі поширити її на більшість країн світу.

Нагадаємо, це вже не вперше Facebook анонсує інтеграцію своїх сервісів - Facebook, Instagram, Messenger та Whatsapp. Наприклад, відтепер деякі користувачі соцмережі Facebook можуть бачити stories, які їхні друзі опублікували в Instagram. 

Розрізнити, з якої мережі stories, можна по кольору кружечків: stories з Instagram мають рожевий кружечок, а stories з Facebook – синій.

Фото: Unsplash

ms.detector.media