ms.detector.media
MediaSapiens
25.09.2020 14:30
Twitter буде пропонувати користувачам читати статті перед тим, як ретвітнути
Twitter буде пропонувати користувачам читати статті перед тим, як ретвітнути
Нова функція запрацює уже найближчим часом.

Twitter запроваджує нову функцію - відтепер соціальна мережа буде пропонувати користувачам перечитувати повідомлення перед тим, як зробити репост. Функція запрацює уже найближчим часом,  повідомляє видання TechCrunch.

У червні Twitter уже провів випробування нової функції для користувачів операційної системи Android. Перед тим, як користувач хотів поширити посилання, соціальна мережа пропонувала читачеві прочитати статтю.

За даними Twitter, після цього 40% читачів частіше відкривали статті, ніж раніше.

«Статті дуже легко стають вірусними у Twitter. Інколи це може бути корисним для обміну інформацією, однак інколи це буває шкідливо, особливо якщо користувачі не читають те, що вони поширюють», - заявили в соціальній мережі.

Після запровадження нової функції у Twitter сподіваються, що читачі будуть перечитувати контент, який вони поширюють. Це у свою чергу призведе до зменшення реакційності і токсичності в соціальних мережах.

Нагадаємо, соціальна мережа Twitter запроваджує нові правила, спрямовані на боротьбу з дезінформацією про вибори. Згідно з новими правилами, Twitter буде маркувати або видаляти неправдиву або оманливу інформацію, спрямовану на підрив суспільної довіри до виборів або інших цивільних процесів.

Фото: Pixabay

ms.detector.media