ms.detector.media
MediaSapiens
10.09.2020 20:12
Співробітники «1+1 медіа» навчатимуть учнів гімназії медіаграмотності
Співробітники «1+1 медіа» навчатимуть учнів гімназії медіаграмотності
Курс триватиме 2 місяці і по завершенню навчання школярі отримають диплом.

Медіашкола холдингу 1+1 media – Вища школа Media & Production – у партнерстві з Академією А+ запускає проєкт, спрямований на поширення знань про медіаграмотність в українських школах. Про це повідомляє пресслужба холдингу.

Медіашкола розробила «Медіакурс для школярів», за якою уже з вересня навчатимуться учні одного з закладів цієї мережі, а саме Гімназії А+. Під час курсу школярі зможуть прокачати навички з критичного мислення, комунікацій та публічних виступів.

80%  програми курсу становлять практичні заняття, що чергуються з теоретичними блоками. Така побудова навчальної програми, враховуючи використання діджитал-підходів та методів гейміфікації,  дозволить швидше та ефективніше засвоювати матеріал.

«Подібні курси вже давно активно впроваджуються у багатьох державних і приватних школах країн Євросоюзу і не лише. Сьогодні навички та знання з медіаграмотності не просто актуальні, а перейшли в категорію базових», – розповідає генеральний директор мережі А+ Тетяна Курмаз.

Курс триватиме 2 місяці і по завершенню навчання школярі отримають диплом.

Куратором курсу та наставником для учнів стане Єгор Гордєєв – ведучий «Сніданку з 1+1», журналіст, тревел-блогер та мандрівник. До появи на «1+1» мав чималий досвід роботи на українському телебаченні, а також працював у Празі над розвитком нового телеканалу «Настоящее время» − спільного проєкту «Радіо Свободи» і «Голосу Америки».

Нагадаємо, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонує створити новий державний проєкт з медіаграмотності. На його думку, проєкт повинен бути з широким покриттям, охоплюючи якомога більшу частину населення, для різної аудиторії – від дітей до дорослих.

Фото: 1+1

ms.detector.media