ms.detector.media
MediaSapiens
03.09.2020 16:23
Покупці розглядають чотири варіанти, як придбати TikTok у США після обмежень Китаю — ЗМІ
Покупці розглядають чотири варіанти, як придбати TikTok у США після обмежень Китаю — ЗМІ
TikTok уже обрала покупця для своїх активів у США і планувала оголосити про це ще 1 вересня.

Потенційні покупці TikTok розглядають чотири можливі варіанти придбання активів соцмережі після рішення китайського уряду про заборону експорту технологій з використанням штучного інтелекту. Про це повідомляє Reuters.

Серед варіантів, які розглядають покупці, може бути купівля активів TikTok в США без програмного забезпечення.

Другий варіант включає отримання дозволу на придбання активів у китайського уряду.

Третій варіант — отримання ліцензії на алгоритми ByteDance за американським законодавством.

Четвертий — звернутись до Американської комісії з національної безпеки, яка контролює підписання угоди, та домовитись з нею про перехідний період для відтермінування угоди.

«TikTok у США у США використовують 100 млн користувачів. Він допомагає їм розважатись і самовиражатися. Тому ми шукатимемо шляхів, щоб допомогти нашим користувачам це робити ще багато років», — стверджують в компанії ByteDance, якій належить TikTok.

Раніше повідомлялось, що TikTok уже обрала покупця для своїх активів у США і планувала оголосити про це 1 вересня. Однак доля угоди під питанням через рішення китайського уряду про заборону експорту технологій з використанням штучного інтелекту. Щоб угода відбулась,  ByteDance має отримати дозвіл китайського керівництва. 

Сьогодні є два головні претенденти на активи TikTok — це Microsoft разом з Walmart, a також друга за величиною високотехнологічна компанія США після Microsoft — Oracle.

Нагадаємо, у серпні Дональд Трамп визначив 45-денний термін на придбання активів TikTok у США американською компанією. Пізніше його продовжили ще на 45 днів - до кінця жовтня. До цього часу Microsoft чи інша компанія має укласти угоду про купівлю, інакше китайська компанія і її застосунок не зможуть працювати в США. Соцмережу підозрюють у зв'язках із китайським урядом та проблемах з безпекою.

Фото: Pixabay

ms.detector.media