ms.detector.media
MediaSapiens
31.08.2020 18:23
У двох областях України зафіксували повторні випадки захворювання на COVID-19
У двох областях України зафіксували повторні випадки захворювання на COVID-19
На Житомирщині повторно захворіли двоє лікарів.

В Одеській і Житомирській областях зафіксували повторні випадки зараження коронавірусом. Про це повідомляють представники місцевої влади.

В Одеській області повторний випадок зараження підтвердили у жінки в Ізмаїльському районі. Про це повідомив головний санітарний лікар області Віталій Гончаров.

За його словами, жінка перехворіла в червні. Після інфікування було два негативних результати. 25 серпня у неї знову лабораторно підтвердили наявність вірусу. При цьому у жінки - ендокринна патологія. Її стан - середньої тяжкості. Хвора госпіталізована.

У Житомирській області два повторні випадки підтвердив начальник управління охорони здоров'я ОДА Микола Суслик. 

«На сьогодні відомо про два випадки повторного інфікування COVID-19 і, на жаль, вони зафіксовані серед медичних працівників», - зауважив Суслик.

Він уточнив, що повторно інфікувалися двоє лікарів первинної медичної допомоги із Коростишівського району. Стан пацієнтів складний.

Нагадаємо, у 33-річного чоловіка з Гонконгу виявили перший підтверджений повторний випадок зараження COVID-19. Про це повідомляють дослідники з Гонконзького університету.

Між двома випадками зараження минуло 4,5 місяці. Якщо під час першого зараження у пацієнта спостерігались легкі симптоми, зараз їх немає. Дослідники вважають, що у другому випадку імунна система чоловіка справилась з вірусом, тому захворювання прийшло без симптомів.

Фото: Pixabay

ms.detector.media