ms.detector.media
MediaSapiens
28.08.2020 16:53
Племінник Кеннеді подав в суд на Facebook. Він звинувачує соцмережу в приховуванні правди про вакцини та 5G
Племінник Кеннеді подав в суд на Facebook. Він звинувачує соцмережу в приховуванні правди про вакцини та 5G
До 2019 року його організація Children’s Health Defense, а також дружня їй World Mercury Project були головними замовниками антивакцинаторської реклами на Facebook.

Організація антивакцинаторів Children’s Health Defense, яку очолює Роберт Ф. Кеннеді-молодший подала в суд на Facebook та фактчекінгові організації Science Feedback, Poynter і PolitiFact. Їх звинувачують в цензурі та порушенні конституційних прав групи, повідомляє видання ArsTechnica.

У позові стверджується, що Facebook і фактчекери вступили в змову в шахрайську змову, щоб очистити соціальні мережі від реклами проти вакцин. Також соцмережу звинувачують в тому, що вона діє спільно з «підступними фармацевтичними корпораціями».

«Facebook зараз цензурує Children’s Health Defense, намагаючись очистити її від фактичної інформації про вакцини, 5G та агентів фармакологічних корпорацій», - говориться у позові.

До 2019 року Children’s Health Defense, а також дружня їй World Mercury Project були головними замовниками антивакцинаторської реклами на Facebook. Це тривало до того часу, поки після спалаху захворювання на кір соціальна мережа змінила свої правила і почала боротьбу проти антивакцинаторів.

Нагадаємо, попри заяви Facebook про боротьбу з фейками, алгоритми соціальної мережі сприяють поширенню фейкової інформації про здоров’я. Лише у квітні 2020 року фейкові новини набрали 460 млн переглядів. 

Фото: Reuters

ms.detector.media