ms.detector.media
MediaSapiens
20.08.2020 15:02
На білоруському телебаченні показують пропагандистський ролик про Тіхановську. Лякають Сирією та «Бурлаками на Волзі»
На білоруському телебаченні показують пропагандистський ролик про Тіхановську. Лякають Сирією та «Бурлаками на Волзі»
Ролик зроблений в безкоштовному мобільному додатку iMovie для iPhone та iPad.

На білоруському державному телеканалі СТВ почали показувати пропагандистський ролик про опозиційну кандидатку в президенти Світлану Тіхановську, пише Новое время.

На початку ролика зі словами «Це наша країна, наша чудова Білорусь» показують мальовничі пейзажі і фотографії усміхнених дітей. Потім під драматичну музику з’являється фото Світлани Тіхановської, яку це нібито не влаштовує і яка «допоможе це виправити». Після цього в ролику з’являються фотографії з протестів у Білорусі, зруйноване сирійське місто Хомс і фрагмент картини Іллі Рєпіна «Бурлаки на Волзі».


Ролик зроблений в безкоштовному мобільному додатку iMovie для iPhone та iPad, повідомляють користувачі.

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента. За попередніми результатами, Олександр Лукашенко здобув понад 80%, а кандидатка від опозиції Світлана Тіхановська — близько 10%. Проте вона відмовилася визнавати офіційні результати виборів і закликала людей протестувати.

У різних містах країни розпочалися протести, які влада жорстоко придушує, застосовуючи водомети, світло-шумові гранати та гумові кулі. 

11 серпня Світлана Тіхановська покинула Білорусь і прибула в Литву. Протести у країні тривають.

З дня виборів у Білорусі були перебої з інтернетом, роботою соціальних мереж і месенджерів, а також і великих інтернет-медіа. Чинний президент Олександр Лукашенко стверджує, що інтернет у країні вимкнули нібито з-за кордону, щоб «викликати невдоволення в населення». 

12 серпня доступ до соціальних мереж, месенджерів, пошукових систем, місцевих та іноземних видань частково відновили.

16 серпня у столиці Білорусі Мінську відбулось два мітинги - один на підтримку Олександра Лукашенка, інший проти. Другий мітинг виявився найчисельнішим в історії сучасної Білорусі - в ньому взяли участь понад 200 тисяч осіб. На протести в інших містах вийшло кілька десятків тисяч білорусів.

Фото: censor.net.ua

ms.detector.media