ms.detector.media
MediaSapiens
28.07.2020 16:33
79% американських виборців підтримують введення вимоги носити маски
79% американських виборців підтримують введення вимоги носити маски
Нині у США носити маску не обов’язково, і це стало темою для політичних дебатів.

79% американських виборців підтримують введення вимоги носити маски по всій країні. Такі результати опитування, проведеного Гарвардським університетом та компанією Harris, повідомляє видання The Hill.

70% опитаних також виступали за ідею, аби місцева влада штрафувала людей, які не одягають масок.  «Це дуже логічно – вони насамперед дбають про стримування поширення вірусу, підтримують маски і забезпечення дотримання цих правил», – каже директор з опитувань Harvard CAPS/Harris Марк Пенн.

Офіційно носіння масок у США не є обов’язковим, але з огляду на найбільшу в світі кількість випадків COVID-19, багато губернаторів закликають людей все ж одягати маску.

Видання нагадує, що нині це питання у США надто політизували. Американський президент Дональд Трамп місяцями відмовлявся носити маску, та кепкував із свого головного конкурента на президентських виборах Джо Байдена, який дотримувався цієї рекомендації.

Минулого тижня президент усе ж одягнув маску, і закликав робити це інших, назвавши таку практику «патріотичною», ознакою єдності американців.

Нагадаємо, що на таку непослідовність президента в тому числі масово звертають увагу користувачі Twitter. Президент у відповідь образився на соціальну мережу, бо там нібито «розкручують» навколо його персони лише негатив.

Фото: Getty Images

ms.detector.media