ms.detector.media
MediaSapiens
16.07.2020 12:34
Для вчителів з’явився новий серіал про інновації в навчанні
Для вчителів з’явився новий серіал про інновації в навчанні
Усі серії вже можна переглянути безкоштовно на платформі «Дія. Цифрова освіта».

На платформі «Дія. Цифрова освіта» з’явився новий серіал про інновації в навчанні для вчителів, повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

Освітній серіал має назву «Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків», і складається з 6 серій тривалістю 5-8 хвилин. Їх усі вже можна безкоштовно переглянути на платформі.

Ведучим серіалу став Денис Онікієнко, який має досвід проведення більш ніж тисячі подібних тренінгів із використання інтерактивних панелей та спеціального програмного забезпечення.

«Ґаджети — не вороги навчання. Це інструменти, які забезпечують креатив у освіті. Ми пропонуємо освіті та технологіям об’єднатися заради спільної великої мети — навчання талановитих, обдарованих та гіпердіджиталізованих школярів», — наголосила Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Серіал став спільним продуктом роботи Мінцифри, компанії «Майкрософт Україна» та Ліко-школи. Проєкт підтримали провідні виробники техніки для організації інтерактивної та дистанційної взаємодії – Apple, Logitech, Prestigio, офіційним дистриб’ютором яких є компанія АСБІС-Україна, ще один співтворець серіалу.

«Сучасні діти дуже швидко освоюють нові технології, будучи найдинамічнішою частиною цифрової еволюції. Їх природний інтерес, захопленість і ентузіазм, з якими вони щодня застосовують свої смарт пристрої Apple для засвоєння нової інформації, багаторазово прискорюють їх розвиток і прагнення до нових знань», – зазначив Віктор Примак, керівник відділу розвитку Apple B2B в Україні, Грузії та країнах СНД.

Нагадаємо, що це вже не перший серіал для вчителів на платформі «Дія». Як працювати з головними та найбільш популярними інструментами для дистанційного навчання почали навчати ще в березні. Скоріше за все, ці навички будуть необхідні вчителям і в новому навчальному році, оскільки Міносвіти розробляє план, як вчителям і дітям працювати у форматі змішаного (онлайн і офлайн) навчання з 1 вересня.

Фото: osvita.diia.gov.ua

https://osvita.diia.gov.ua/
ms.detector.media