ms.detector.media
MediaSapiens
12.07.2020 16:34
Google заборонить рекламу відеореєстраторів та іншого «шпигунського» обладнання
Google заборонить рекламу відеореєстраторів та іншого «шпигунського» обладнання
Нові правила почнуть діяти з 11 серпня в усіх країнах.

Компанія Google заборонить рекламу шпигунських програм, технологій для стеження, а також «шпигунського» обладнання. Про це йдеться в Центрі політики Google Ads

«Ми додамо обмеження щодо реклами шпигунських програм і технологій для спостереження, а саме заборонимо рекламувати товари й послуги, призначені для стеження або спостерігання за іншою людиною або її діяльністю (без дозволу такої особи). Ці правила застосовуватимуться в усіх країнах світу. З 11 серпня 2020 року ми ретельно стежитимемо за їх дотриманням», - сказано в повідомленні.

До списку товарів і послуг, реклама яких буде заборонена, потрапило програмне забезпечення, за допомогою якого можна прослуховувати чужі телефонні дзвінки, переглядати SMS-повідомлення або історію відвіданих сторінок, GPS-трекери, призначені для стеження або спостереження за людиною без її згоди.

Не можна буде також рекламувати обладнання для спостереження: камери, диктофони, відеореєстратори, відеоняні тощо - яке можна використовувати для шпигунства.

Правило Google не поширюється на послуги приватних детективних агентств, а також на товари і послуги, за допомогою яких батьки можуть відслідковувати місцезнаходження неповнолітніх дітей.

У разі порушення правил користувач отримає попередження не менш ніж за 7 днів до блокування облікового запису.

Раніше повідомлялося, що Facebook хоче заборонити публікувати політичну рекламу в соцмережі перед виборами президента США.

ms.detector.media