ms.detector.media
MediaSapiens
30.06.2020 15:22
У NASA створили кулон для профілактики COVID-19. Він не дає торкатися обличчя
У NASA створили кулон для профілактики COVID-19. Він не дає торкатися обличчя
Це некомерційний проєкт: у NASA виклали у відкритий доступ інструкції з виготовлення та роздруківку чохла на 3D-принтері, тому створити такий кулон може кожен.

Інженери Лабораторії ракетного руху NASA створили кулон для профілактики COVID-19. Про це повідомляють на офіційному сайті Лабораторії.

Відомо, що коли людина торкається обличчя руками, ризик підхопити коронавірусну інфекцію збільшується. А створений інженерами кулон PULSE дозволяє знизити частоту торкання обличчя руками. Це зменшує й шанси заразитися.

Інженери зазначають, що новостворений кулон працює за принципом попередження - він починає вібрувати та пульсувати, як тільки власник кулону підносить руки до обличчя. При цьому чим ближче до обличчя пальці, тим інтенсивнішою буде вібрація цього виробу.

У Лабораторії підкреслюють, що проєкт PULSE задумувався як благодійний, тому цей кулон не надійде у відкритий продаж. Проте інженери виклали у відкритий доступ інструкції з виготовлення і роздруківку чохла на 3D-принтері.

Для виготовлення такого кулону знадобиться інфрачервоний сенсор, вібромотор, батарейка, транзистор, вимикач, кілька проводів та чохол.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що

Фото: medeng.jpl.nasa.gov

ms.detector.media