ms.detector.media
MediaSapiens
24.06.2020 15:13
Працівники Google вимагають, щоб компанія припинила продавати свої технології поліції
Працівники Google вимагають, щоб компанія припинила продавати свої технології поліції
Співробітники компанії вимагають, щоб Google припинила продавати свої технології поліції й таким чином підтвердила свою прихильність до боротьби з поліцейським свавіллям та расовою нерівністю.

Про це повідомляє видання TechCrunch.

«Ми розчаровані, дізнавшись, що Google все ще продає технології поліції, і подає свій зв'язок з правоохоронними органами як щось прогресивне, а також намагається збільшити продажі, а не розриває із ними зв'язки, – йдеться у листі до гендиректора Google Сундара Пічаї, який підписали понад 1600 працівників.

«Навіщо допомагати бути більш ефективними установам, відповідальним за коліно на шиї Джорджа Флойда?», - йдеться у листі співробітників, яку цитує видання.

Представник компанії розповів виданню, що Google прагне зробити істотний внесок в боротьбу з системним расизмом. Зокрема, техногігант став першою великою компанією, яка ще кілька років тому вирішила не робити розпізнавання осіб доступним на комерційній основі. До того ж, Google має «дуже чіткі принципи, які забороняють його використання або продаж для спостереження».

В компанії додали, що у Google є «давні умови використання для загальнодоступних комп'ютерних платформ, таких як Gmail, GSuite і Google Cloud Platform, і ці продукти залишаться доступними для використання урядами і місцевою владою, включаючи поліцейські управління ».

У листі співробітники наголошують, що хочуть пишатися компанією, в якій вони працюють.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Google виділить співробітникам по $ 1000 на обладнання для віддаленої роботи.

Також гендиректор Google спрогнозував, як пандемія COVID-19 вплине на світ.

Фото: Getty Images

ms.detector.media