ms.detector.media
MediaSapiens
16.06.2020 12:27
В мережі виявили сотні гігабайтів даних з дев'яти додатків для знайомств
В мережі виявили сотні гігабайтів даних з дев'яти додатків для знайомств
Витік торкнувся дев'яти спеціалізованих сервісів для знайомств. Зокрема, у списку були додатки для представників ЛГБТ-спільноти.

Фахівці з кібербезпеки Ноам Ротем і Ран Локарєв з vpnMentor виявили витік даних з додатків для знайомств. Про це йдеться на сайті організації.

Всього дослідникам вдалося виявити у відкритому доступі 20 мільйонів файлів вагою 845 гігабайт. Серед них були фото, відео, відомості про оплату за секс-послуги. Також серед файлів була інформація про імена, дати народження та електронні пошти користувачів.

Витік торкнувся дев'яти спеціалізованих сервісів для знайомств. Таких, наприклад, як 3somes, Cougary, Gay Daddy Bear. У їх числі були, наприклад, додатки, створені спеціально для представників ЛГБТ-спільноти.

Експерти відзначають, що всі програми створені одним розробником. Вони були підключені до одного облікового запису Amazon Web Services (AWS), яку розробники неправильно налаштували, тому дослідникам вдалося отримати доступ відразу до декількох сервісів. Чи вдалося хакерам заволодіти даними – зараз невідомо.

Фахівці повідомляють, що виявили витік в кінці травня  та зв'язалися з представниками одного з сервісів. Незабаром уразливості всіх додатків усунули.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у відкритий доступ потрапили пошти та паролі 1200 співробітників та членів Європарламенту.

Фото: скриншот vpnmentor.com

ms.detector.media