ms.detector.media
MediaSapiens
11.06.2020 16:22
Tinder звинувачують у блокуванні акаунтів, що підтримують антирасистський рух
Tinder звинувачують у блокуванні акаунтів, що підтримують антирасистський рух
Користувачі скаржаться на компанію у соцмережах

Сервіс знайомств Tinder звинуватили у блокуванні акантів, які підтримали антирасистський рух Black Lives Matter. На компанію скаржаться десятки користувачів, пише BBC.

«Я додала у моє Tinder-біо #blacklivesmatter і наступного мій акаунт заблокували. Отаке!» – пише Енні Планкер у Twitter.

«Вчора я змінила свою біографію в Tinder на «Життя усіх чорних важливі. Якщо ви так не думаєте, свайпайте вліво» і мій акаунт заблокували», – твітнула ще одна користувачка.

У компанії пояснили, що такі заклики порушували політику сервісу, який забороняє використовувати акаунт в рекламних цілях. Однак пообіцяли, що більше не блокуватимуть користувачів, а вже заблоковані можуть звернутись у сервіс підтримки.

Цікаво, що сам Tinder минулого місяця підтримав антирасистський рух, виступивши з офіційною заявою. «Ми не мовчатимемо, коли бачимо таку несправедливість», –  говорили в компанії, та закликали підтримати протести донейтами.

Нагадаємо, що з 26 травня у США тривають масові акції проти поліцейського насильства і расизму. Їх спровокувала загибель афроамериканця з Міннеаполіса Джорджа Флойда, який помер після того, як поліцейський стояв коліном у нього на горлі. Невдовзі протести перекинулись і на Європу, Латинську Америку та Австралію.

У зв’язку з подіями багато компаній переживають зміни. Lego відмовились від реклами конструкторів з поліцейськими, працівники Facebook критикують Марка Цукерберга за відмову видаляти пости Трампа з насильницькими погрозами, Amazon заборонила американській поліції користуватись своєю технологією розпізнавання облич, яка могла бути расово упередженою.

Фото: Getty

ms.detector.media