ms.detector.media
MediaSapiens
10.06.2020 13:45
Російський дипломат розповсюдив фейк про війну на Донбасі
Російський дипломат розповсюдив фейк про війну на Донбасі
На чергову маніпуляцію звернули увагу в українському Міністерстві закордонних справ

Олександр Алімов, заступник постійного представника Росії при ООН в Женеві,  написав у Twitter повідомлення про загиблих під час війни на Донбасі дітей. До посту він додав фотографію дівчинки, яка, за його твердженням, «загинула від обстрілів української армії».

Речник Постійного представництва України при ООН  у Нью-Йорку Олег Ніколенко звернув увагу на те, що на фото  – восьмирічна Анастасія Луцишина  з російського міста Уссурійськ, яка була вбита у 2013 році. 

Wonder how Russian fakes are born? Here you go.

Russian diplomat in Geneva posts a picture of a girl whom he claims to have died in Donbas due to ???????? army shelling.

In reality, this is a girl named Anastasiya from Ussuriysk, Russia, who was murdered by a taxi driver in 2013. pic.twitter.com/6fsqO6TzpW

— Oleg Nikolenko (@OlegNikolenko_) June 9, 2020

«Вам цікаво, як народжуються російські фейки? Зараз побачите. Російський дипломат у Женеві розмістив фотографію дівчинки, яка, за його твердженням, загинула на Донбасі через обстріли української армії. Насправді це дівчина на ім’я Анастасія з Уссурійська, Росія, яку вбив таксист у 2013 році»,- написав український дипломат.

Після повідомлення Ніколенко росіянин змінив свій пост, прибравши фотографію Луцишинї, проте залишив її фото на обкладинці свого аккаунту.

Фото: Depositphotos

ms.detector.media