ms.detector.media
MediaSapiens
05.06.2020 10:46
Білл Гейтс відповів на чутки про те, що під виглядом вакцини від Covid-19 він чипуватиме людей
Білл Гейтс відповів на чутки про те, що під виглядом вакцини від Covid-19 він чипуватиме людей
Мільярдера непокоїть, що такі розмови можуть мати вплив на поширення хвороби

Засновник Microsoft Білл Гейтс прокоментував популярну конспірологічну теорію про те, що він нібито чипуватиме людей, вводячи їм вакцини від Covid-19. Про це повідомляє Business Insider.

«Я ніколи не займався чимось на кшталт мікрочіпів. Дуже важко заперечувати таке, тому що все це так дивно і по-дурному», – сказав Гейтс.

Раніше в інтерв’ю ВВС мільярдер також зізнався, що його непокоять «всі ці чутки та антинаукові висловлювання», які «приводить до розпалювання ненависті між людьми».

«Коли кінець-кінцем у нас з’явиться вакцина, потрібно буде домогтись формування колективного імунітету, щоб близько 80% населення були вакциновані. Але якщо вони будуть думати, що це афера, чи що вакцини шкідливі й не захочуть вакцинування, то хвороба продовжить вбивати людей», – сказав Гейтс.

Напередодні 4 червня благодійний Фонд Білла і Мелінди Гейтс оголосив, що протягом 5 років направить 1,6 мільярдів доларів Глобальному альянсу з вакцин та імунізації, щоб забезпечити найбідніші країни світу життєво необхідними вакцинами. Ще 100 мільйонів доларів підуть на те, аби поширити вакцину від Covid-19, коли її розроблять.

«Ми жертвуємо гроші для створення інструменту, виписуємо чеки фармакологічним компаніям, – поясни ВВС такий крок Гейтс. – Так уже сталось, що в нашому фонді є багато спеціалістів у галузі фармакології, і нас вважають чесним посередником між урядом і компаніями в тому, що стосується вибору кращого методу».

Нагадаємо, що у 2015 році Білл Гейтс у своїй промові на TED фактично передбачив нинішню пандемію, розповідаючи про свій досвід боротьби з вірусом Еболи. Те відео лягло в основу однієї з найпопулярніших теорій змови про бажання мільярдера чипувати населення планети, вакцинувавши його.

Фото: Associated Press

ms.detector.media