ms.detector.media
MediaSapiens
21.05.2020 10:32
Volkswagen втрапила до расистського скандалу через проморолик нового авто
Volkswagen втрапила до расистського скандалу через проморолик нового авто
У концерні вибачилися за рекламний ролик, через який компанію звинуватили в расизмі.

Днями на сторінках VW у соцмережах опублікували ролик, який показує темношкірого чоловіка і велику білошкіру руку, яка пересуває його до будівлі з вивіскою Petit colon. Після цього на екрані зʼявляється напис Der neue Golf («Новий Golf»), при цьому першими висвічуються літери, які утворюють слово neger.

Копію відео опублікував у своєму Twitter німецький журналіст Фелікс Едеха.

In der neuen #VW-Werbung wird rein zufällig ein schwarzer Mann von einer weißen Hand hin und her geschubst und anschließend in ein Haus mit der Überschrift „petit colon“ geschnipst. Die ersten eingegeben Buchstaben ergeben das N-Wort. Ich könnte kotzen. pic.twitter.com/XnqSM41IIQ

— Felix Edeha (@FelixEd93) May 19, 2020

Після цього німецький автоконцерн Volkswagen приніс вибачення за рекламний ролик з афроамериканцем, через який компанію звинуватили в расизмі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

«Безсумнівно: відео неправильне й позбавлене смаку», - заявило керівництво VW. У концерні пообіцяли зʼясувати, «як таке могло статися, і зробити відповідні висновки».

Також концерн запевнив, що виступає проти будь-якого прояву расизму, ксенофобії та дискримінації. При цьому, як зазначає видання, спочатку, після першої хвилі критики, концерн лише висловив здивування тим, що відео «неправильно зрозуміли».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина видала ордер на арешт російського хакера. США вже розшукують його через втручання у вибори.

Фото: DPA

ms.detector.media