ms.detector.media
MediaSapiens
19.05.2020 17:17
Через карантин у країнах ЄС зростає кількість сексуальних злочинів щодо дітей в інтернеті
Через карантин у країнах ЄС зростає кількість сексуальних злочинів  щодо дітей в інтернеті
Правоохоронні органи 27 країн ЄС зафіксували побільшення статистики сексуальних кіберзлочинів

Під час пандемії COVID-19 кількість сексуальних домагань до  дітей в  інтернеті зросла,  повідомляє Reuters із посиланням  на заяву голови правоохоронного агентства ЄС Europol. Також зросла кількість користувачів, що шукали дитячу порнографію в мережі. Це – частина загальної тенденції зростання кібрезлочинності під час епідемії.

«Найбільше турбує  зростання онлайн-активності тих, хто шукає матеріали про сексуальне насильство над дітьми», -розказала директорка Європолу Кетрін Де Боллє на слуханнях в парламенті ЄС. 

Вона додала, що про посилення активності педофілів повідомили національні правоохоронні органи 27 країн ЄС, які виявили більш широкий доступ до нелегальних веб-сайтів і закрили більше онлайн-платформ для обміну матеріалами з дитячою порнографією.

За словами Де Болле, сексуальні зловмисники намагаються використати зростаючу активність дітей в інтернеті, оскільки під час карантину вони виконують онлайн-уроки, іноді через платформи, які недостатньо захищені. Також злочинці використовують dark web, щоб поширювати та зберігати інформацію.

Фото: coinspeaker.com

ms.detector.media